Pogotowie zamkowe 24h, nr tel. 600 072 722
pogotowie zamkowe gdańsk  |  pogotowie zamkowe katowice  |  pogotowie zamkowe poznań  |  pogotowie zamkowe kraków  |  pogotowie zamkowe warszawa  |  pogotowie zamkowe wrocław

Naprawa zamków Świętochłowice 24h

tel. (32) 728-19-20 lub 696-696-205

naprawiony zamek w Świętochłowiach

Zepsuł się zamek? Żaden problem!

Kręcimy, kręcimy i nic. Klucz przekręca się, a zamek wciąż się nie otwiera. A może w Twoich drzwiach zamontowany jest zamek, który po latach użytkowania zacina się?
Teraz to żaden problem! Zastanawiasz się dlaczego? Odpowiedź na to pytanie jest prosta - pod ręką masz pogotowie zamkowe w Świętochłowicach. Skorzystaj z naszych usług, a przekonasz się, że nasi wysoko wykwalifikowani ślusarze profesjonalnie zajmą się naprawą zamków lub tylko ich wkładek. Z powodzeniem zajmiemy się naprawą zamków każdego typu.
Dzięki umiejętnościom naszych ślusarzy naprawa zamków z pogotowiem zamkowym w Świętochłowicach trwa tylko chwilę! Zapamiętaj nasz telefoniczny numer (32) 728-19-20 lub 696-696-205, bo nigdy nie wiadomo, kiedy może Ci się przydać! Gwarantujemy, że zjawimy sie niezwłocznie po zgłoszeniu.

Nasz serwis gwarancją niezawodności

Każdy sprzęt, nawet najdroższy, wymaga okresowej konserwacji. Zachęcamy do skorzystania z usług naszego serwisu technicznego. Zespół pogotowia zamkowego stanowią wyspecjalizowani ślusarze, którzy na Państwa życzenie sprawdzą poprawność funkcjonowania zamontowanych zamków, jak również wykonają ich profesjonalną konserwację.
Takie działania zapewnią Państwu spokój i bezpieczeństwo, zamkom niezawodną sprawność przez wiele lat, a nam satysfakcję z rzetelnie wykonanej usługi.

Zawsze dla Państwa

Naprawą zamków zajmujemy się już przeszło 20 lat. Nasi Klienci doceniają wysoką jakość naszych usługo oraz doskonałą i szybką obsługę. Jedną z naszych wielu niewątpliwych zalet jest fakt, że pracujemy dla Państwa zawsze – od poniedziałku do niedzieli – także w niedzielę i święta, w dodatku przez całą dobę.
Teraz wszelkie problemy związane z naprawą zamków oraz innymi drobnymi usługami ślusarskimi można zgłaszać telefonicznie pod numerem telefonu (32) 728-19-20 lub 696-696-205 Przyjedziemy szybko – w każdym dogodnym dla Państwa terminie.

Do pełnej oferty Pogotowia Zamkowego w Świętochłowicach zaliczają się również inne usługi:

montaż i wymiana zamków,

awaryjne otwieranie mieszkań

awaryjne otwieranie samochodów,

ślusarstwo.

Inne miasta: