Montaż i wymiana zamków Świętochłowice 24h

tel. 696-696-205

Wymiana zamka w drzwiach Swietochlowice


Pogotowie zamkowe - na dobre i na złe

Wydaje Ci się, że powinieneś wymienić zamek na lepszy, aby poczuć sie bezpieczniej? Od takich zadań jesteśmy! Zadzwoń do pogotowia zamkowego w Świętochłowicach, a nasi specjaliści zjawią się dosłownie w kilkanaście minut.
Jesteśmy do dyspozycji i co najważniejsze, korzystamy z ponad 20-letniego doświadczenia firmy, co daje nam przewagę nad konkurencją. To nam zaufały setki Klientów, powierzając bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Jesteśmy z Państwem na dobre i na złe. Specjalizujemy sie w profesjonalnym montażu i wymianie zamków. Korzystamy z najnowszego sprzętu o wysokiej jakości, co sprawia, że w wykonywanych pracach jesteśmy bezkonkurencyjni.

Na Państwa życzenie nasi ślusarze wykonają montaż i wymianę zamków w drzwiach każdego typu. Z równym powodzeniem zajmujemy się montażem i wymianą zamków w drzwiach o dużych rozmiarach, jak i o mniejszych gabarytach, takich jak: kasetki na pieniądze czy też skrzynki pocztowe. Jesteśmy niezawodni, precyzyjni i solidni. Pogotowie zamkowe w Świętochłowicach, telefon 696-696-205

zamek nawierzchniowy przed założeniem u klienta zamki przeznaczone do wymiany

 

Państwa bezpieczeństwo – naszym znakiem firmowym

Niezwykle ważną przesłanką naszej pracy jest zapewnienie bezpieczeństwa naszym Klientom. Jesteśmy po to, aby takie poczucie mogło na stałe zagościć w Państwa sercach. 20-letnie doświadczenie w branży ślusarskiej powoduje, że w sposób profesjonalny, rzetelny i solidny wykonujemy powierzone nam zadania.

Nasi ślusarze to fachowcy najwyższej rangi, a wykonany przez nich montaż i wymiana zamków służą naszym Klientom przez wiele lat. Nasze profesjonalne podejście do wymiany i montażu zamków stanowi gwarancję Państwa spokoju. Dlatego podchodzimy do montażu i wymiany zamków bardzo poważnie.

W swojej ofercie posiadamy najlepsze na rynku zamki znanych marek: Gerda, Ikon, czy Keso. Nasi wyspecjalizowani ślusarze zamontują je z najwyższą starannością, dla dobra i bezpieczeństwa naszych Klientów. Zawsze po montażu zamka, nasi ślusarze dokładnie testują i sprawdzają poprawność działania zamontowanego sprzętu. Wszystko dla zapewnienia bezpieczeństwa naszych Klientów oraz ich mienia.
Jednym z haseł pogotowia zamkowego w Świętochłowicach jest: "Państwa bezpieczeństwo - naszym znakiem firmowym". Na tym sie opieramy.


Jak działamy?

Pogotowie zamkowe w Świętochłowicach zatrudnia wyłącznie wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, specjalistów najwyższej klasy w branży ślusarskiej. Pracujemy dla Państwa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Jesteśmy sprawnie działającym zespołem fachowców. Zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 696-696-205. Działamy przez całą dobę, przez cały rok – wszystko dla Państwa.


Warto zapoznać się z innymi naszymi usługami:

naprawa zamków wszelkiego typu,

awaryjne otwieranie samochodów,

– awaryjne otwieranie drzwi mieszkań

– ślusarstwo.


Inne miasta :